м. Київ, вул. Академіка Бутлерова, 1

Про Нас

Логотип Rocket-BaitsТоргова марка “Rocket Baits & Tackle” представляє широкий спектр продукції для лову коропа та інших видів риб, що налічує понад сімсот найменувань і постійно розширюється. Ми пропонуємо увазі рибалок-спортсменів та любителів риболовлі наступні види продукції:

Бойли (свіжозаморожені, тривалого зберігання, розчинні, насадочні, "Комбі", плаваючі "pop-ups", підгодівельні), базові суміші та інгредієнти для самостійного виготовлення бойлів, різноманітні рідкі привабники, спреї для насадок та сумішей пригодівлі, пасти, пелети, зерно частинки та суміші (сухі та пропарені), готові донні підгодовування та інгредієнти для їх приготування, рідкі та сухі поживні речовини, концентровані ароматизатори, барвники, ефірні олії, компоненти оснасток, одяг і т.д.

Ми постійно працюємо над удосконаленням рецептури наших продуктів, які виготовляються із натуральних компонентів та показали високі результати на багатьох українських та міжнародних спортивних турнірах.

За допомогою нашої продукції ми передамо вам наші рибальські досягнення з упевненістю в тому, що саме продукція “Rocket Baits & Tackle” зробить вашу рибалку незабутньою та цікавою, а улови багатими.

 


ROCKET BAITS & TACLE ™

© всі права захищені 2010-2022